A Honor Roll

FIRST GRADE: Eli Adkins, Jackson Allen, Briant Bowman, Kayli Brown, Latoria Clark, Brycen Clause, Aniston Conlee, Elizabeth Cox, Marielena Daleccio Melendez, Alexander Davies, Skye Denmon, Desirae Esmond, Veronica Fredrick, Madelynn Gall, Sabrina Handy, Jacey Haynes, Malcom Haynes, Jadelyn Hudson, Chloe Kautz, Hyun Woo Kim, Chandler Kirby, Madison Lamb Lott, Oliver Lara, Rayn-Juel Lewis, Kaylee Mercer, Rone Meyer, Lillian Miller, Richard Mullis, Elyse Ogletree, Cassandra Peterson, Emma Prewitt, Kaelyn Raulerson, Alexis Roberson, Katrice Salley-Sherrod, Mariana Serna, Joah Shay, Allie Singletary, Kate Snyder, Laynie Styron, Ikia Urap Cook and Gracelynn Villa.


A Honor Roll



FIRST GRADE: Eli Adkins, Jackson Allen, Briant Bowman, Kayli Brown, Latoria Clark, Brycen Clause, Aniston Conlee, Elizabeth Cox, Marielena Daleccio Melendez, Alexander Davies, Skye Denmon, Desirae Esmond, Veronica Fredrick, Madelynn Gall, Sabrina Handy, Jacey Haynes, Malcom Haynes, Jadelyn Hudson, Chloe Kautz, Hyun Woo Kim, Chandler Kirby, Madison Lamb Lott, Oliver Lara, Rayn-Juel Lewis, Kaylee Mercer, Rone Meyer, Lillian Miller, Richard Mullis, Elyse Ogletree, Cassandra Peterson, Emma Prewitt, Kaelyn Raulerson, Alexis Roberson, Katrice Salley-Sherrod, Mariana Serna, Joah Shay, Allie Singletary, Kate Snyder, Laynie Styron, Ikia Urap Cook and Gracelynn Villa.



SECOND GRADE: Sydney Archer, Bela Ayscue, Kylie Bannon, David Bowens, Kyle Carracino, Monica Delgado, Alexander Fagan, Deroneka Hayes, Delanie Hoy, Malakai Milani, Kira O’Connor, Charity Orloske-Cotta, Kristen Pittner, Sophia Rivera, Thomas Roberts, Nicholas Starkey, Zavier Teck, Jordan Vasquez and Brenden Wickliffe.



THIRD GRADE: Ashley Alcivar Conteron, Monica Broome, Madison Brown, Amelia Cadenhead, Avery Cherrington, Jacob Downs, Kaylee Frank, Megan Gardner, Darby Gautney, Emma Glaze, Elizabeth Gonzalez, Garrett Hodges, Jesika Humbert, Ava Jones, Colby Kerle, Alexis LeBrun, Isabella Lee, Brienna Metzger, Adam Oliphant, Cloe Phelps, Lily Rath, Nathan Stuckey, Aubrey Tew and Hongloan Tran.



FOURTH GRADE: Hayley Bollinger, Linsey Bumgardner, Chloe Cadenhead, Dianna Donofro, Macy Esmonde, Andrew Gillis, James Gillis, Deric Jackson, Dylan Jobst, Jaden Johnson, Grace Lindenberger, Evelyn O’Connor, Abigail Odom, Ashley Roberts, Zane Steele, Brooke Williams and Kaithlyn Yambao.



FIFTH GRADE: Maddisyn Braun, Ashtyn Cherrington, Winifred Collins, Cade Kootsouradis, Kailey Luckett and Alexxis Wickliffe.



A/B Honor Roll



FIRST GRADE:Sawyer Adams, Mckenzie Allen, Justin Atkinson, Elizabeth Ballard, Emily Bien, Tim Bradshaw, Jerilmy Brown, Deja Campbell, Decorian Champion, Rowan Chapman, Jasmine Cornish, Christopher Davies, Michael Delgado, Zoey Dellapietro, Tyler Franke, Kristen Franklin, Eva Glaze, Isaiah Grice, Alyson Guile, Piper Hall, Nigel Hill, Dominic Hollifield, Avani Ivery, Illyana Johnston, Miranda Jones, Kaden Joyce, Kendall Kraskov, Andrew LaGuerre, Erik Laird, Hannah Linville, Marc Marte, Scarlet Melton, Evan Morenz, Sarah Nelson, Bria Nickell, Dallin Oliphant, Phillip Perry, Julio Quinones Ramos, Breigh Ann Raybon, Ronan Reichle, Jada Sabio, Aja Scott, Daja Scott, Leah Stansbery, Rylan Threlkeld, Jaden Watford and Elani Weaver-Ortiz.



SECOND GRADE:Jeffrey Adams, Tarquin Andrade, Isaiah Baker, Madison Beatty, Andrew Biro, Riley Bowles, Anthony Boyer, Kyle Cantler, Evan Destin, Marta Elliott, Arianie Esperon, Sergio Gabriel, Shyanna Graves, Marshall Greer, Devin Hall, Lana Hartz, Christian Hatcher, Tyniyah Haughton, Calleigh Hernly, Isis Hickman, Dariel Hoy, Matthew Hunt and Angela Jespersen.



Also: Alexis Kaosombat, Nicholas Lauritzen, Keith Lewis, Kadi Matthews-O’Neal, Angel Ann McAllaster, Juliana Mendoza, Landon Merritt-Taft, Chloe Michael, Neshaun Morris, Lillian Moseley, William Norwood, Liliana Owens, Iysis Plummer, Jalyssa Rios, Alexander Rivera, Mark Vinson Rosales, Liliana Samuels, Caleb Santiago-Colon, J’Marcus Sewell, Zariah Sheppard, Jamyah Shinholster, Lamarria Shipman, Levi Shipman, Hannah Simms, Emily Smith, Alexander Starkey, Kailey Taylor, Jaelyn Todd, Honglinh Tran, Lance Veliz and Monica Wade.



THIRD GRADE: Jessie Akins, Allison Banks, Aaron Bates, Brandon Blackshear, Mitchell Caraway, Yajaira Cardenas, Maria Ciurleo, Cody Clark, Ruby Contreras, Jacob Curdy, Krimzen Eagle, Leeana Echols, Kenslee Frank, Xamaria Frederick, Evelyn Goode, Jasean Gray, William Hannah, Hayden Hooker, Mackenzie Hulion, Olivia Keith, Byung Woo Kim, Karen Larkins, Chance Martin, Gabriel McCallen, Sean McSorley, Ryleigh Michael, Kaelyn Neville, Ariana Palmisano, Nakiyah Parsons, Jerrica Peterson, Scotta Putman, Lucas Reeves, Brandon Ross, Makayla Ruffin, Seth Rutherford, Lydia Samuels, Jordan Sienkiewicz, Se’an Smith, Lillian Taylor, Antiyana Union, Leilani Urap Cook, Amber Villareal, Carly Watts, Kameran Woods and Adriel Zambrano.



FOURTH GRADE:Jarrett Adams, Cayden Allen, Destiny Anderson, Seth Anderson, CJ Banks, Carson Berge, Joshua Black, Kevin Burgess, Magali Cardenas, Owen Clendennin, Annalisse Delannoy, Jacob Dews, Peyton Dvorak, Kimberly Edmunds, Janiya Edwards, Michelle Fetcho, Austin Garner, Connor Goldsworthy, Isaiah Grimes, Caitlyn Guthrie, Kilee Hampton, Jordan Helmstetter, Jayce Kaosombat, Micah Kirby, Kaden Langston, Keylon Leno, Mikayla Long, Christopher Miller, Tyler Miller, Desiree Moose Cox, Crystal Peterson, Savannah Pryer, Devan Rivera, Desiree Santiago-Colon, Mekhi Scott, Sarah Singletary, Shawn Taylor, Kyle Votruba and Kaleb Young.



GRADE 5:Briana Anders, Jackson Ayscue, Jailynn Bacon, Ashley Baggett, Jacob Bryant, Fabian Carbajal, Daniel Crumb, Winter Cutter, Kaylee Dews, Katherine Gay, Alexander Gonzalez, Dalton Grice, Lily Harris, Ariel Jagielski, Elijah Lennard, Aaliyah Lyons, Hayleigh McMillian, Elder Medina-Fuentes, Taylor Metzger, Taylor Perez, Haley Peters, Wilver Santos, Meghan Saueressig, Peija Shay, Joseph Simmet, Andrew Sipos, Victoria Smart, Rinoa Smith, Braeden Veale and Markeis Wilkes.